ציפוי אמבטיה | ציפוי אמבטיות

שיפוץ חדר אמבטיה

חידוש אמבטיות >> שיפוץ חדר אמבטיה

שיפוץ חדרי אמבטיה

חדר אמבטיה הפך בשנים האחרונות להיות חלל חשוב ומוערך על ידי בני הבית. כולנו מבינים כיום כי חדר אמבטיה הינו חלל חשוב, אם לא החשוב ביותר בביתנו. חדר האמבטיה יחסית לשאר החללים בביתנו, הינו קטן וכל שיפוץ חדר אמבטיה, דורש אנשי מקצוע רבים שאודותם נפרט בהמשך. קבלנים אשר בונים פרויקטים חדשים או לחילופין בעלי בתים פרטיים הבונים את ביתם, שמים דגש ומעניקים תשומת לב מיוחדת, לעיצוב חדר האמבטיה. כיום חדרי האמבטיה הנבנים הם גדולים ואלו אשר ידם מושגת משקיעים גם בעיצוב יוקרתי. הכלים הסניטרים אשר הכרחי להתקינם בעת בניית או שיפוץ אמבטיה הם: כיורים, מקלחת, אמבטיות, אסלות, אריחים, מקלחונים ועוד.


שיפוץ חדר אמבטיה – אנשי מקצוע


בבואנו לבצע שיפוץ לחדר האמבטיה בביתנו, עלינו לערב אנשי מקצוע רבים אשר יהיו מעורבים בתהליך השיפוץ. אנשי המקצוע הם רבים ומגוונים כגון: חשמלאי אשר יטפל בכל מערכת החשמל שתעבור בחדר האמבטיה, אינסטלאטור שיהיה אחראי לצנרת, רצף שירצף עבורנו את חלל האמבטיה, מי שיתקין את ארונות המקלחת ועוד. לא מעט מבעלי הבתים יודעים לעשות חלק מן העבודות בעצמם ועל כן הם חוסכים כסף במקום איש המקצוע. שיפוץ חדר אמבטיה יכול להיות על מנת להפוך אותו לשמיש ולתקן ליקויים שונים ומאידך יכול להיות שיפוץ חדר אמבטיה אפשרות למימוש כל פנטזיות העיצוב עליהם חלמנו.


שיפוץ חדר אמבטיה - על מה חשוב לשים דגש


אחד הדברים החשובים ביותר שעלינו לשים עליהם דגש בבואנו להתחיל עם שיפוץ חדר אמבטיה, או אף ברגע בו אנו בונים חדר אמבטיה חדש הם האסלות המקלחונים והאמבטיות. השאלה הראשונה שעלינו לשאול עצמינו היא, מה מטרתה של האמבטיה ומה התקציב שיש ברשותנו להשקיע בבחירתה. האופציה אשר מענגת ואינה יקרה במיוחד היא אמבטיה מפיברגלס אשר עוצבה טרם הקנייה ומשמשת את בעליה הן כמקלחת והן כאמבטיית ישיבה ו/או שכיבה.

אסלות – אסלות הן בחירה חשובה בעת שיפוץ חדר אמבטיה. משום העובדה שאין מחליפים אסלות בכל שנה או שנתיים ואסלות הן לרוב לכל החיים, כדאי ורצוי להשקיעה מחשבה בבחירתם ולקבל החלטה ראויה באשר לאסלה. ישנם כמובן אסלות רבות שניתן לרכוש אחרי עיצוב וישנן אסלות מעוצבות על פי דרישה. גם כאן כמו בבחירת האמבטיה בסופו של דבר, הכול תלוי בתקציב אותו אנו רוצים ו/או יכולים להשקיע. ישנם אסלות אשר להם ידית עם שרשרת, אסלות המגיעות עם בידה, שלט רחוק להורדת מים ועוד.


מקלחונים – ישנן מקלחות אשר בהם מספיק המקלחון ובעלי הבית לא מעוניינים במסגרת אותו שיפוץ חדר אמבטיה, להוסיף אמבטיית ישיבה. מקלחונים יכולים לרכוש על פי דגמים קיימים המעוצבים מראש ו/או לחילופין לעצב מקלחון על פי טעם אישי.


שיפוץ חדר אמבטיה – צנרת


שימו לב כי לפני השיפוץ עליכם לברר האם אתם משפצים את האמבטיה על פי הצנרת הקיימת או שברצונכם להרחיב את חלל האמבטיה. אם שיפוץ חדר אמבטיה כולל הכנסת אמבטיה גדולה ולא פרופורציונאלית לחדר, כדאי לקחת בחשבון שיהיה עליכם לשבור קירות ולהרחיב את האמבטיה. לעיתים שיפוץ זה ידרוש החלפת צנרת והוצאות שלא לקחתם בחשבון, על כן כדאי לזכור שקוסמטיקה לעיתים דורשת יותר משיפוץ על פני השטח. צבע הוא השלב הסופי והמהנה של שיפוץ אמבטיות. בחדרי האמבטיה ניתן להשתולל עם הדמיון ולצבוע את האמבטיה בצבעים שתמיד חלמתם עליהם ולא העזתם לצבוע, אם זה את הסלון או לחילופין את חדרי השינה שלכם ושל ילדכם.

 

שיפוץ חדר אמבטיה

חדר האמבטיה הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית. אנחנו אולי לא מודעים לכך, ונוטים להתייחס אליו כמובן מאליו מכיוון שאנחנו לא נוהגים לשהות בו שעות ארוכות כמו בחדרים אחרים כמו הסלון או המטבח. אבל חדר האמבטיה חשוב מאוד מכיוון שיש לו השפעה עצומה על איכות החיים שלנו. בחדר האמבטיה אנחנו מתארגנים, מתרחצים ומטפחים את עצמנו. לכן חדר האמבטיה חשוב מאוד הן מבחינת ההיגיינה האישית שלנו אבל גם חשוב למצב הרוח שלנו. בחדר האמבטיה אנחנו נרגעים, לוקחים זמן לעצמנו ומשפרים את מצב הרוח. לכן, חשוב שנקפיד על עיצוב חדר האמבטיה ועל התחזוקה שלו. עם השנים חדר האמבטיה מאבד מהזוהר הראשוני שלו וזה משפיע באופן ישיר על היכולת שלנו להפיק הנאה מלאה ממנו, לכן מומלץ לערוך חידוש אמבטיה במסגרת שיפוץ חדר אמבטיה.


שיפוץ חדרי אמבטיה בהתאמה אישית ללקוח


כשאנו מציעים לכם לערוך חידוש אמבטיה אנחנו למעשה מעוניינים לעזור לכם לקבל את חדר האמבטיה המושלם עבורכם. לכן, אנו באים עם הנסיון והידע שלנו – אבל מתכווננים לחלוטין לרצון שלכם. אנו מסוגלים ללכת עם החלום שלכם ולעזור לכם להגיע לחדר אמבטיה שיהיה פונקציונאלי מצד אחד ויפהפה מצד שני – כל זאת על מנת שתוכלו להפיק את המירב מחדר האמבטיה שלכם.


היתרון של APX עבור שיפוץ חדרי אמבטיה


חברת APX מתגאה בשימוש במערכת האולטימטיבית במהלך חידוש אמבטיה. אנו משתמשים בחומרים בלעדיים אשר אנו מייבאים ישירות מהיצרן בארצות הברית ומאפשרים לכם לקבל ציפוי אמבטיה באיכות גבוהה במיוחד ובעלות מצוינת. אנשים רבים חושבים ששיפוץ חדרי אמבטיה כרוך בפירוק והרכבה של אמבטיה חדשה, מה שישבית להם את האמבטיה לימים ארוכים ויעלה להם הון תועפות. אבל זה לא חייב להיות ככה ואפשר לעשות שיפוץ חדרי אמבטיה בעלות מצחיקה, במהירות והכי חשוב – באיכות שאין לה תחרות.


שיפוץ חדרי אמבטיות מקיף


חברת APX מתמחה בתהליכי ציפוי אמבטיה אך אנו מציעים שירות מקיף וכולל לשיפוץ חדרי אמבטיה. במהלך שיפוץ אמבטיה אנו יכולים להציע לכם גם שיפוץ של הקרמיקה, שיפוץ של הכיורים ועוד שירותים אשר יעזרו לכם לקבל את חדר האמבטיה המושלם שתמיד חלמתם עליו.


 
 
 
  Email: shlomi@apx.co.il
  Phone:077-400-85-25