ציפוי אמבטיה | ציפוי אמבטיות

תיקון אמבטיה

חידוש אמבטיות >> תיקון אמבטיה

תיקון אמבטיה


 • האמבטיה שלך שבורה, חלודה או זקוקה לשיפוץ?
 • מעוניין לבצע תיקונים קטנים באמבטיה מבלי להחליף את כולה?
 • רוצה שחדר האמבטיה שלך ייראה קצת אחרת?

אנחנו ב-APX מספקים פתרונות של תיקון אמבטיה ושיפוץ אמבטיה באמצעות שימוש בחומרים מיוחדים ובסטנדרטים הכי גבוהים שיש. אם אתה מעוניין להתחדש באמבטיה מודרנית ואיכותית אך אינך שש להשקיע זמן וכסף רבים בהחלפת כל האמבטיה, תיקון אמבטיה הוא הפיתרון המושלם עבורך.
 


 
תיקון אמבטיה

לתהליך תיקון אמבטיה הבסיסי 10 צעדים:


 1. ניקיון יסודי של המשטח הישן
 2. חימום וייבוש המשטח הישן.
 3. כיסוי השטחים מסביב.
 4. תיקון שברים, חלודה וסימנים.
 5. הכנת החדר (אוורור, האטת חלודה)
 6. קידום הדבקה (מריחה של שתי שכבות נפרדות)
 7. ציפוי מחדש (3 שכבות)
 8. הסרת הכיסוי.
 9. צחצוח, הברקה (לפי הצורך)
 10. בדיקת איכות.


המראה הסופי המתקבל הינו מראה רטוב בעל ברק עמוקתיקון אמבטיה - יתרונות הציפוי


תיקון אמבטיה כולל בתוכו מספר יתרונות כאשר הבולטים שבהם :


 • עמידות כימית - הרבה יותר עמיד כימית מציפוי אמאייל מקורי של האמבטיה בפני חומרי ניקוי עם חומצה. עמיד בפני אלכוהול, מסיר אבנית, מלחי אמבטיה ואמבט קצף.


 • עמידות בפני שפשופים ושריטות - קשיח ומצוין בתנאים נורמאליים במהלך תקופה ארוכה הברק נשמר וניתן שימוש בכל חומרי הניקוי לאמבטיות.


 • גמישות המשטח - בנוי לספוג משקל גבוה ואימפקט.


 • ציפוי - אמאייל סינטטי בעל מפלס כפול. בסיס אמאייל בעל פיגמנט צפוף גובר על דהיית הצבע באמאייל הישן ומקנה צבע אחיד. ניתן להשיג חוזק ע"י הקשיית פולימרים בעלי שרשרת קצרה. זיגוג צלול צף על בסיס האמייל בכדי להקנות מראה קוסמטי מצויין.


 • יכולת ניקוי - קל ביותר להשתמש בחומרי ניקוי נוזליים. יש לנקות באופן שגרתי כדי למנוע הצטברות של זוהמה. אם ההצטברות של הזוהמה נראית לעין, ספריי על בסיס חומצה כגון מסיר אבנית/אסטוניש עשוי בהחלט לפתור את הבעיה.


 • זמן ביצוע - תלוי בכמה גורמים בד"כ 2-4 שעותתיקון אמבטיה - המערכת שלנו


במשך שנים ארוכות אנו עובדים על פרויקט שנקרא: "מערכת תיקון אמבטיה אמייל אולטימטיבית". היעד הוא לצפות מחדש את האמבטיה בצורה שתעלה על המקור. זהו יעד קשה לפיצוח ואפילו קשה יותר להפוך לחסכוני: אין טעם לעשות משהו שאף אחד לא יהיה מוכן לשלם עבורו. כמובן שהיה צורך בהרבה ניסויים וניסיונות – יותר מדיי אפילו, לפי דעתה של אשתי.
 


אמבטיה לפני התיקון                                             אמבטיה אחרי התיקון
 

תיקון אמבטיה לפניתיקון אמבטיה אחרי
 


תיקון אמבטיה - שוק משתנה


אין ספק שבמהלך 20 השנים האחרונות מתחוללת תנופה ניכרת בשוק של תיקון אמבטיה, כתוצאה מזה שאנשים מעריכים יותר את האיכות שבאמבטיות מברזל יציקה. בשנות השמונים הרבה אנשים היו מצפים מחדש את האמבטיות שלהם בגלל שהוכתמו או התבלו לפני החלקים האחרים של המערכת כולה. אמבטיות מברזל יציקה רגישות לחומרי ניקוי מודרניים הנוטים לשרוף את המשטח.


יש לי לקוחות שלא ששו להחליף את כל האמבטיה בגלל העלות ובגלל שהיו מרוצים מכל פן אחר של האמבטיה חוץ מהמקומות בו ניזוק המשטח. הרעיון העיקרי היה להימנע מלהחליף את כל חדר האמבטיה כי שאר הפריטים היו עדיין בסדר כך שגורם החיסכון בכסף היה בהחלט משמעותי.


באותו זמן היו גם אנשים שהיו מתקנים את האמבטיות שלהם פשוט בגלל שתרומת השיפוץ למראה הכללי מצאה חן בעיניהם. הם היו משנים את שאר הפריטים במערכת ומשאירים את האמבטיה כפי שהיא, אולי רק עם שינוי של צבע כדי שיתאים לשאר הריהוט. הזמנים והאופנה השתנו, כעת זה יותר פופולארי לשפץ את האמבטיה בחדר אמבטיה שבו כל דבר אחר שונה חוץ מהאמבטיה.


בגלל שבימים אלה אנו עובדים לעיתים קרובות בחדרי אמבטיה חדשים ובגלל שבימינו אנשים יותר מודעים לאיכות, הסטנדרט המצופה משיפוץ אמבטיות הוא גבוה יותר – ובצדק, לדעתי, זה צריך להיות מושלם. לכן, החלטתי להפוך את מערכת APX PRO זמינה לאותם לקוחות שפשוט מעוניינים בדבר הטוב ביותר שיכול להיות מושג.תיקון אמבטיה - זמינות:


עלות מערכת APX PRO הינה בערך 650 ש"ח, וזה זמין עבור אלה שיש להם אמבטיה מיוחדת ומעוניינים במערכת כזאת אתם מוזמנים לשאול אותי שאלות על זה באופן מפורש!


 


 
 
 
  Email: shlomi@apx.co.il
  Phone:077-400-85-25