אודותינו
מה הסיפור שלנו?
אנחנו קבוצה של אנשים שמתלהבים מאמבטיות. לפי השקפתנו, זה תענוג לעשות עבודה טובה ולהחזיר לחדר אמבטיה שחוק ובלוי את הזוהר והיופי שהיו לו בימיו הראשונים.

התקשרו עכשיו 1800-100-018


לראות את חדר האמבטיה הגמור נוצץ כחדש ואת החיוך הנסוך על פני הלקוחות, גורמים להרגשה נפלאה. חדר האמבטיה הוא הרבה פעמים מפלט מהטירוף של החיים המודרניים ולכן חשוב שיהיה בבית חדר אמבטיה טוב שנעים לשהות בו ולהציג אותו. למרות זאת, אמבטיות מפלסטיק, פשוט לא עושות את העבודה. חסר להן מסה, מוצקות ואת תחושת הביטחון שרק הגיל והוותק של אמבטית מתכת אמייל יכולה לספק.

 מיותר לציין שאנו עושים עבודתנו לשם פרנסה אבל זה לא אומר שאנו עושים אותה רק למען הכסף. הכנסה היא התמורה לביצוע מעולה של עבודה, פשוט תוצאה טבעית של ביצוע דברים כהלכה. אם אתה משפץ כל אמבטיה במטרה להפוך אותה למושלמת, כאילו זהו חדר האמבטיה שלך עצמך, תמיד תפיק הנאה וסיפוק מהעסק ואז ממליצים עלייך ואתה מתפרנס יפה ובכבוד. מניסיוני, עבודה טובה היא תמיד הדרך הכי יעילה ואמינה לקידום.
 
שיפוץ אמבטיות זה מדע ואמנות. המדע כולל טכנולוגיה והאמנות היא האופן שבו מיושמת הטכנולוגיה. זה מצריך ריכוז, סבלנות, הבנה, תפיסה טובה, ניסיון, אכפתיות, חתירה למטרה, עמידות ונחישות.
 
ייתכן והאתר יראה לכם עמוס מדי במידע וגם ישיר בסגנונו, הייתי רק רוצה שתכירו את התחום של חידוש אמבטיות יותר טוב כדי שההחלטות שלכם לגבי השיפוץ תהיינה מעשיות יותר.
 
שמי שלומי ואני מנהל באופן אישי את הסניף בכפר סבא, המשרת את כל אזור המרכז ולמעשה עושה חלק מהעבודות בעצמי. אני נהנה מהנסיעות, מהעבודה עצמה ומלראות את החיוך נסוך על פני הלקוחות עם גמר העבודה. אני גם חושב שחשוב להמשיך ולשפר את השירותים והטכנולוגיה והמקום הכי טוב לזה זה באתר העבודה עצמו.
 
אם תרצו לשאול שאלות על ציפוי אמבטיות, הרגישו חופשי ליצור איתי קשר בכל זמן  .אני נגיש, פרקטי וישר וזה חשוב, כי לפעמים כל אמרות הכנף והמילים המפוצצות שנאמרות ע"י אנשי שיווק ומקצוע יכולות לבלבל כשהלקוח מנסה לבצע את ההחלטה הנכונה. לעיתים קרובות, אני מוצא את הצורך להסביר את האמת על שיפוץ אמבטיות ללקוחות מבולבלים..
 
החלק של השאלות הנפוצות הוא חלק גדול מאתר זה ושווה לעיין בו כי הוא מבהיר את האמת על חלק מההיבטים בסוג כזה של עבודה.

אז זה אנחנו, מקווה שנתראה בקרוב.

התקשרו עכשיו 1800-100-018