אמבטיה חדשה או הלבשת אמבטיה
הלבשת אמבטיה - חדש על גבי ישן

כמו לכל מוצר, מכשיר או מזון, גם לאמבטיות יש תאריך תפוגה, מועד שבו השימוש בה הוא כבר לא נעים, לא איכותי ואפילו קצת מסוכן מבחינה בטיחותית ובריאותית.

אפשר לראות כי המועד לכך הגיע כאשר האמבטיה כבר מחוררת, מתפוררת ומתמלאת בעובש בדפנותיה, כאשר המים כבר אינם יורדים בקלות לביוב וכאשר הרצון להיכנס אליה, להתפנק בה ולחוות מקלחת ארוכה, חמה ומרעננת הוא בגדר משאת נפש שקשה מאוד ליישם.

אז מה הפתרון הכי נכון למצב מעין זה?

מצד אחד, אפשר תמיד לרכוש אמבטיה חדשה ומודרנית, להוציא אלפי שקלים על הרכישה, הוצאת האמבטיה הישנה, התקנת החדשה, החלפת צנרת ומערכת אינסטלציה וליהנות מכל האפשרויות המפנקות שבמוצר חדש "מהניילונים".

אך מצד שני, אפשר להפוך גם את האמבטיה המוכרת, האהובה והמזדקנת לחדשה וזו שיכולה לספק את כל מה שאנחנו צריכים, רוצים ושואפים ממנה בעלויות נמוכות משמעותית וללא מאמץ מיוחד וזאת באמצעות טכניקה של הלבשת אמבטיה חדשה על גבי הישנה!הלבשת אמבטיה תמונה אחרי

תהליך הלבשת אמבטיה


בתהליך הלבשת אמבטיה מותקן תותב אקרילי על גבי האמבטיה הישנה, כך שאין שום צורך בשינוי מבני ובפירוק והרכבה מחדש של חדר האמבטיה וגם נזקי האבק, הלכלוך והזוהמה נחסכים משום שהחלק העליון מגיע מוכן ופשוט מותקן על גבי החלק העליון של האמבטיה הישנה וכל מה שנותר הוא רק להתאים את חור הניקוז העליון לתחתון.

לשם זרימת מים רציפה וסינון של הלכלוך המצטבר לביוב וליהנות מאמבטיה מחודשת, מהודרת, לבנה מבריקה בניקיונה וראויה לשימוש כבר לאחר 24 שעות מרגע הלבשת האמבטיה.


טכניקת הלבשת אמבטיה


לטכניקה של הלבשת אמבטיה, למרות שיתרונותיה עולים על חסרונותיה, בכל זאת יש סוג של נקודת תורפה והיא העובדה כי התקנת חלק עליון חדש על חלק עליון ישן גורמת להקטנת מימדי האמבטיה בכמה ס"מ מכל צד.

אך ככל שמדובר על אנשי מקצוע מיומנים בתחום הלבשת אמבטיות, אשר משתמשים בחומר האיכותי ביותר לשם ייצור התותב המולבש ושיודעים לעשות את העבודה במרווח המדויק ביותר, כך מימדי ההקטנה מצטמצמים והתוצאה הסופית היא אופטימלית ומקנה איכות חיים ושימוש לאורך שנים ארוכות.


למידע נוסף על שירותי הלבשת אמבטיה - לחצו כאן