תיקון, ציפוי וחידוש אמבטיות מקצועי!

האמבטיה הפינתית – קסם של אמבטיה

אחד החדרים החשובים ביותר בבית הוא חדר האמבטיה. אין כמו להיכנס לאמבטיה אחרי כמה שעות בחדר הכושר, להירגע בתוך המים החמימים וליהנות מריחו של הסבון המשגע. בשקט בשקט, מבלי שאף אחד יפריע לכם. אמבטיה פינתית היא פיתרון מושלם למי שמבין באיכות ולא פחות – מבין בעיצוב. האמבטיה הפינתית תעניק לחדר האמבטיה שלכם מראה מיוחד ויוצא דופן ותאפשר לכם הנאה מושלמת. אם אתם רגע לפני שיפוץ אמבטיה או חידוש אמבטיה, כדאי לכם לקרוא את הכתבה הבאה.

אמבטיה פינתית – "אביזר" עיצובי מיוחד

שנים חלמתם על חדר אמבטיה מפואר ומאובזר היטב. חרסינות בוהקות ויוקרתיות, שטיחונים נעימים ורכים, מראות גדולות ואורות, המאירים בדיוק בעוצמה הנכונה. לצידם, פזורים נרות בשלל צבעים ומוסיקת רקע שקטה ומרגיעה. ללא ספק – אווירה רומנטית וייחודית. בחירת אמבטיה פינתית לחדר האמבטיה שלכם, במסגרת תהליך חידוש אמבטיה, תקנה לחדר האמבטיה שלכם עיצוב מיוחד, והכי חשוב – כזה המותאם בדיוק למענכם.

ניצול נכון של שטח חדר האמבטיה

מעבר לניצול שטח חדר האמבטיה בצורה הנכונה ביותר, האמבטיה הפינתית היא גם סוג של אביזר עיצוב מיוחד, בנוסף היא מקנה לחדר מראה קצת שונה (מעבר למראה חדר האמבטיה הסטנדרטי) והיא הופכת את החדר לחדר שכולו קסם של ממש. תהליך שיפוץ אמבטיה עלול להיות ארוך ואף לעלות לכם לא מעט. יש הבוחרים דווקא בהליך זול יותר, כמו למשל ציפוי אמבטיה קיימת. יש לזכור כי ציפוי אמבטיה אינו מתאים לכל אחד ובכל מקרה. בחירה נבונה של בעל מקצוע, כזה, שיוכל להגשים את חלומכם, הכולל אמבטיה פינתית, ולהבין את צרכיכם המדויקים, תעזור לכם לקבל החלטות נכונות.

אמבטיה פינתית – מגוון של גדלים, צורות וצבעים

אמבטיה פינתית, בניגוד לזו הסטנדרטית, מגוונת יותר בגדליה, בזוויותיה ובצבעיה. ולכן, לכל מי שעיצוב ואסתטיקה חשובים לו, האמבטיה הפינתית עונה בדיוק על צורך זה. בעל המקצוע שבחרתם, יוכל להתאים לכם את האמבטיה הנכונה, בהתאם לשטח חדר האמבטיה ויעזור לכם בהתלבטויות. תוכלו לבחור אם האמבטיה צמודה לקיר, או כזו (ולמרות שמה) במרכזו של חדר האמבטיה. תוכלו לבחור אמבטיה פינתית פתוחה או עם דלתות ועוד. ככל שתעמיקו בנושא תגלו כי האפשרויות של שיפוץ אמבטיה רבות ומגוונות וכי, ללא ספק, תוכלו למצוא את האמבטיה המיוחדת שתתאים לכם בדיוק.

האמבטיה הפינתית - למי זה מתאים

בשנים האחרונות הבנו כולנו כי חדר האמבטיה הוא חדר משמעותי וחשוב, מבין חדרי הבית. חשוב לנו כי המקלחת שלנו תהיה נוחה, כי זרם המים יהיה חזק מספיק ומתכוונן (שנוכל להתאימו בדיוק לדרגה שתתאים לנו) וחשוב לנו, מבחינה עיצובית, שחדר האמבטיה יהיה מזמין ויפה. אמבטיה פינתית מתאימה לכל אלה, המחפשים נוחות, אסתטיקה וניצול נכון של שטח.