תיקון, ציפוי וחידוש אמבטיות מקצועי!

אמבטיות אקריליות – כל מה שרציתם לדעת

חדר האמבטיה הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית. יש לכם בית שאתם מאד אוהבים וגרים בו כבר שנים. גם חדר האמבטיה שלכם כולל זיכרונות נעימים, אבל, הגיע הרגע הבלתי נמנע של שיפוץ חדר האמבטיה. אתם יודעים לא מעט על אמבטיות מסוגים שונים, על אריחים מחומרים שונים ובצבעים שונים ואפילו וילונות מתאימים התחלתם לחפש. אבל, עד כמה אתם יודעים על אמבטיה אקרילית? מעבר לעובדה שלכל החברים שלכם יש אמבטיות אקריליות ושאיש המקצוע שבחרתם מדבר עליהן לא מעט, האמבטיות האקריליות הן "בגדר סימן שאלה" עבורכם. .הכתבה הבאה תספק לכם כמה עובדות על אמבטיות אקריליות, רגע לפני ציפוי אמבטיה

חידוש אמבטיות אקריליות – מדוע כדאי

אמבטיות אקריליות נחשבות בשוק האמבטיות כאמבטיות כדאיות מאד. ואם כן, מדוע? אמבטיות אקריליות נפוצות בשוק האמבטיות ולא בכדי. רבים מוצאים בהן פיתרון מצוין בעת תהליך חידוש אמבטיהאמבטיות אקריליות עשויות מחומר פלסטי (יציקת אקריל), זאת, בניגוד לאמבטיות אחרות, כמו אמבטיות פח, אימייל ושייש. אמבטיות אקריליות עמידות בפני לכלוכים, בזכות החומר המיוחד ממנו עשויות.

שיפוץ אמבטיה אקרילית או החלפת האמבטיה

כדרכן של אמבטיות, גם אמבטיות אלו מתבלות ודורשות תיקון. אם בחרתם באפשרות של שיפוץ אמבטיה, הרי שמדובר בהליך הדורש בעל מקצוע מיוחד. במהלך שיפוץ האמבטיה מוחלף מבנה האמבטיה במבנה חדש. בשלב זה ניתן לבחור מבנה השונה לחלוטין מזה המקורי: מבנה העשוי חומר אחר או ציפוי אמבטיה אחר. ואם כבר מחליפים, זוהי הזדמנות מצוינת לשיפוץ כולל של חדר האמבטיה, להחלפת אריחים, ארונות, כיורים וארגון החדר מחדש. אפשרות אחרת, הינה חידוש אמבטיה על ידי תיקון נקודתי של משטח האקריל. בחירה זו תלויה, כמובן, במצבה הראשוני של האמבטיה (עד כמה חמורים הנזקים). במידה ומדובר בנזק משני ולא רב, הרי שאפשרות של ציפוי אמבטיה למשל, היא אפשרות מצוינת.

חידוש אמבטיה - איך מנקים את האמבטיות האקריליות

אתם עובדים קשה במהלך השבוע ולא מעוניינים לבלות את זמנכם הפנוי בניקיונות. אבל, ניקיון אמבטיות אקריליות, כמו אמבטיות אחרות, חשוב ומומלץ אחת לתקופה. לא מדובר בפרויקט מסובך ומורכב. בפשטות, ביעילות ותוך דקות ספורות תוכלו לנקות את האמבטיה שלכם. הנה כמה טיפים: ישנם לא מעט חומרי ניקיון בשוק, המתאימים במיוחד לניקוי אמבטיות אקריליות. כדי לשמור על הברק וניקיון האמבטיה, מומלץ לנקות את האמבטיה בתדירות גבוהה באמצעות מטלית לחה. ניקיון מסוג זה ימנע הצטברות אבנית על משטח האמבטיה. בנוסף, תוכלו להיעזר בחומרים נוזליים, כמו אקונומיקה וכדומה. שימו לב – חשוב להקפיד שלא לנקות אמבטיות אקריליות בחומרים חומציים, כמו אמוניה או אצטון וכן בעת הניקיון לא להשתמש בסקוטש-ברייט או חומרים המכילים חול.