החלפת אמבטיה – מתי והאם כדאי

שוק האמבטיות מוצף במבחר של אמבטיות מסוגים שונים ומצורות שונות. לפני החלפת אמבטיה יש להתייחס לשיקולים רבים ולבדוק הצעות שונות. גם לכם, ודאי, חדר האמבטיה הוא חדר מרכזי וחשוב ואתם רוצים ומוכנים להשקיע בו לא מעט. ובכל זאת, האם החלפת אמבטיה נדרשת תמיד? מתי החלפת אמבטיה באה בחשבון ומתי כדאי לחשוב על אפשרויות אחרות כמו, למשל, חידוש אמבטיה באמצעות ציפוי אמבטיה או שיפוץ אמבטיה? הכתבה הבאה תעזור לכם לקבל החלטה ותציג לכם את האפשרויות הקיימות.

החלפת האמבטיה – מתי כדאי

התחתנתם, הבאתם לעולם שלושה ילדים ובניתם בית בשכונה שקטה בפאתי העיר. אתם גרים בבית בן למעלה מעשרים שנה. אתם, אומנם, אוהבים אותו, אבל יודעים שהגיע הזמן לשינויים קלים. אחד החדרים, הדורשים שינוי הוא חדר האמבטיה שלכם. אתם אוהבים את הריצוף וגם את הארונות, אבל האמבטיה ישנה מאד. החלפת אמבטיה במקרה זה יכולה להיות פיתרון מצוין. החלפת אמבטיה תעניק לחדר האמבטיה שלכם מראה מחודש ורענן ובהחלפת אביזר אחד בחדר, תרגישו כאילו ושיפצתם את חדר האמבטיה כולו. בזכות החלפת אמבטיה תזכו למראה רענן בבית וודאי תחזרו לבלות בחדר זה שעות רבות.

אם החלפת אמבטיה יקר - חידוש אמבטיה, הפיתרון המתאים

במידה ותקציבכם הכספי מוגבל ואינכם מעוניינים באפשרות של החלפת אמבטיה, איזה פיתרון יתאים לכם? חידוש אמבטיה קיימת הוא פיתרון מצוין, לכל אלה שדחו את השיפוץ עד כה בגלל עלויות גבוהות. שיפוץ אמבטיה, שאיננו כולל החלפת אמבטיה, יכול להיות יעיל לא פחות מפיתרון החלפת אמבטיה. כמובן, יש לקחת בחשבון את מצבה של האמבטיה לפני קבלת ההחלטות. ציפוי אמבטיה לא יתאים לאמבטיה ישנה מאד, שבורה וכזו שניזוקה באופן משמעותי במהלך השנים. במקרה זה החלפת אמבטיה הינו פיתרון בלתי נמנע. אך, אם מצבה של האמבטיה שלכם סביר באופן כללי, אך מוזנח מעט ודורש רענון, כזה שאיננו מושג בניקוי, ציפוי הוא פיתרון מצוין

החלפת אמבטיה – אילו אמבטיות קיימות בשוק

כאמור, ישנו מגוון לא קטן של אמבטיות בשוק. משהחלטתם להחליף את האמבטיה שלכם באמבטיה חדשה, תוכלו לבחור אמבטיה מקובעת לרצפה (כזו הנחשבת נפוצה ביותר), או דווקא אחת העומדת על רגליים. תוכלו לבחור אמבטיה פינתית, כמעין אמבטיית ישיבה או אמבטיה מלבנית (אמבטיה הנחשבת סטנדרטית יותר). פחות נפוצה, למשל, היא האמבטיה העגולה. תוכלו למצוא גם אמבטיות מחומרים שונים, כשאמבטיות אקריליות הן המומלצות ביותר, שכן עשויות חומר מבודד, השומר על טמפרטורת המים ובאופן יחסי גם עלותן נמוכה יותר. כך או כך, בכל שלב בקבלת ההחלטות, כדאי יהיה לכם להיוועץ באנשי מקצוע מוסמכים, שיתאימו לכם את הפיתרון הנכון, והכי חשוב – את האמבטיה הטובה ביותר.