תיקון, ציפוי וחידוש אמבטיות מקצועי!

ציפוי לאמבטיה – פיתרון מושלם עבור חידוש אמבטיה

החלטתם לרכוש את הדירה הראשונה שלכם. דירה ישנה יחסית, אבל מחולקת נהדר ובמיקום מצוין. לפני המעבר אתם מעוניינים לבצע בה כמה שיפוצים קלים, רק בשביל ההרגשה. לתת תחושה של התחדשות ויופי. אחד החדרים בדירה, שהחלטתם לשפץ הוא חדר האמבטיה. שיפוץ אמבטיה הוא חלק בלתי נפרד מהתוכניות שלכם ואתם מכונני מטרה. מצד שני, להחליף אמבטיה, מבחינתכם זוהי איננה אופציה. ולכן, האפשרות של ציפוי אמבטיה שזה למעשה תהליך של חידוש אמבטיה בהחלט באה בחשבון. ציפוי לאמבטיה הוא ה-פיתרון לשם כך. מעוניינים לקבל מידע נוסף? אתם מוזמנים לקרוא את הכתבה הבאה על ציפוי אמבטיה.

ציפוי לאמבטיה – חלק מתהליך השיפוץ

משהחלטתם לשפץ את הדירה שרכשתם, ידעתם כי אחד חדרי הדירה, הדורשים שיפוץ מקצועי וטוב, הוא חדר האמבטיה. בכל זאת, בשבילכם אמבטיה היא סוג של פינוק. אחרי יום עבודה ארוך או בסופי שבוע, ובמיוחד בחודשי החורף הקרים, אתם אוהבים להיכנס לאמבטיה חמימה, עם מוסיקה נעימה ברקע, סבונים ריחניים ולהירגע... ולכן, חשוב לכם שחדר האמבטיה יהיה מזמין ונעים. משגיליתם כי שיפוץ האמבטיה יהיה בלתי נמנע, חשוב לכם למצוא פיתרון פשוט, חסכוני וטוב. שמעתם מחברים על אפשרות של ציפוי לאמבט במקום החלפה, ולכם, פיתרון זה נשמע מצוין, מתאים ונכון.

ציפוי לאמבטיה – היתרונות

כאמור, ציפוי אמבטיה, הוא אחד הפתרונות לכל המעוניינים לבצע חידוש אמבטיה בלבד במקום להחליפה. ציפוי אמבטיה הוא דרך מצוינת להתמודד עם אמבטיה ישנה ושאינה אסתטית. הציפוי לאמבטיה כולל יתרונות רבים. תחילה, מדובר בפעולה פשוטה יחסית ושאיננה מורכבת. אין צורך לפרק את האמבטיה הכבדה, להוציאה ולהחליפה באחת חדשה. בנוסף, הציפוי לאמבטיה הינו פיתרון חסכוני. זול בהרבה לצפות אמבטיה מאשר להחליפה באמבטיה חדשה. תהליך הציפוי על ידי בעל מקצוע, ישפר את מראה ויאריך את חייה. וזוהי הרי כוונתכם, לא?

ציפוי לאמבטיה – כיצד עושים זאת

שיפוץ אמבטיה, הכולל ציפוי לאמבטיה, מורכב ממספר שלבים. בשלב הראשון מלטשים באופן מכני וידני את האמבטיה כדי להסיר שומנים ואבנית. בשלב הבאה, דואגים לחיטוי האמבטיה באמצעות חומרים מחטאים. השלב השלישי, כולל תיקון הסדקים, השברים, השריטות כדי ליצור עבור האמבטיה מראה אחיד וחלק. ואז, רגע לפני הציפוי, מכינים את האזור (חרסינות, כלים סניטרים), מכסים אותו היטב כדי שיוגן מפני תהליך הציפוי. בשלב עיקרי זה מתחיל תהליה הציפוי. באמצעות תהליך של מריחת חומר מיוחד, נרקם לו אט אט ציפוי לאמבטיה, המכסה היטב את האמבטיה הקיימת. תהליך ציפוי לאמבטיה כולל שכבות רבות ואחידות, המכסות באופן אחיד ומלא את האמבטיה, עד לכדי קבלת מראה חדש לגמרי. החומר, בו משתמשים, הינו חומר טרי וטהור, המאפשר רמת גימור גבוהה מאד.