חידוש אמבטיה

הוא הפתרון האולטימטיבי לאמבטיות שהפכו עמומות ע"י ברז מטפטף, מים קשים, שימוש בחומרי ניקוי שורטים, או סתם חפצים כבדים שנפלו בטעות לתוך האמבטיה ויצרו נזק בלתי הפיך...

לא משנה איך הגיעה האמבטיה שלכם למצבה הנוכחי, התוצאה היא שהאמבטיה שלכם אשר פעם הייתה מאמייל טהור זקוקה בימים אלה לחידוש.

חידוש אמבטיה - עבודה נקייה

מאחר שביצוע חידוש אמבטיה נעשה בתוך האמבטיה, הבלגן הוא מינימלי ואינו מצריך תיאום בין בעלי מקצוע,שבירות הריסות ולכלוך. הציפוי של APX לוקח 3-4 שעות ולא ימים או אולי שבועות בהן חדר האמבטיה משותק.
 

חידוש אמבטיה יחסוך לכם עד 80% מעלות ההחלפה והוא יכול להיעשות בכמעט כל צבע. מאחר שציפוי אינו מצריך פינוי פסולת, הוא גם ידידותי לסביבה.
 

חידוש אמבטיה מלוכלכת ועמומה

ציפוי אמבטיות חוסך נזק לסביבה: יותר ויותר אנשים מזהים את היתרונות במימוש תהליך ציפוי אמבטיה על פני החלפתה גם מתוך אחריות לסביבה מאחר וציפוי של האמבטיה חוסך הרבה חומרים לא מתמחזרים. אמבטיות מחודשות אינן מגיעות למזבלות, אמבטיות וכיורים שעוברים תיקון או שיפוץ אינם משפיעים לרעה על הסביבה. אין ספק שיש הרבה יתרונות שומרי סביבה בביצוע ציפוי אמבטיה.

קבלנים רבים גילו ששירותי ציפוי אמבטיות של APX הכרחיים להם בחיסכון בכסף. במהלך הבנייה, מתחלפים הרבה בעלי מקצוע ועד שמגיעים לסוף העבודה מתחילים לגלות שהאמבטיות נשרטו. בזכות המחיר שאנו נותנים קיים חיסכון של אלפי שקלים מהעלות של אמבטיות חדשות.

לסיכום:

אם אתם שוקלים לחדש את האמבטיה שלכם מלאו את טופס יצירת הקשר שלנו או צרו קשר עם המשרד כדי לחסוך לכם כסף, זמן ונזק לסביבה ע"י ציפוי האמבטיה שלכם במקום החלפתה.

התקשרו עכשיו 1800-100-018