תיקון, ציפוי וחידוש אמבטיות מקצועי!

אמבטיה פינתית היא בדרך כלל יותר מסתם אמבטיה. זוג שתכנן בעיצוב חדר האמבטיה להניח אמבט פינתי, התכוון בדרך כלל להשתמש באמבט הפינתי הרבה יותר מאשר באמבטיה רגילה הן בישיבה הממושכת והן כרהיט יפה בחדר האמבטיה. לכן, כאשר אמבטיה פינתית מתלכלכת או מתבלה בכתמים וחריצים שלא ניתן לקנות לבד, היא הופכת להיפך הגמור מהתכנון שלה. מי שלא רוצה להסתבך עם שיפוץ אמבטיה יקר ומסורבל, אבל כן רוצה לחזור ולהשתמש באמבטיה מבריקה ונוצצת יכול להתחיל בתהליך של חידוש אמבטיה פינתית, חידוש זה הוא למעשה תהליך של ציפוי אמבטיה ובתוך מספר שעות בודד כבר ניתן לחזור ולהשתמש באמבט.

יתרונות בחידוש אמבטיות פינתיות:

המערכת המשמשת לחידוש אמבטיה פינתית היא מערכת חדשנית ואיכותית, המצפה את האמבטיה מחדש בצורה שעולה אפילו על המקור, באופן זול  ומהיר (זמן ביצוע של 2-4 שעות). בין היתרונות של המערכת:

  • עמידות – המטרה היא להשתמש בחומר שיחסוך מכם לבצע תהליך של חידוש אמבטיה פינתית בעוד מספר שנים. לכן חומר הציפוי שבו משתמשים בתהליך ציפוי אמבטיה הוא קשיח ועמיד בפני חומרי ניקוי, אלכוהול, מסיר אבנית, מלחי אמבטיה, קצף אמבט וחומרים וחומצות נוספים.
  • גוון – בעת חידוש אמבטיה פינתית ניתן לבחור גוון חדש למשטח האמבטיה. הציפוי עצמו הוא מחומר איכותי וחזק, שנשמר באותו הברק גם לאורך זמן.
  • יכולת ניקוי – לאחר תהליך החידוש ניתן להשתמש במגוון רחב יותר של חומרי ניקוי. חשוב לנקות את האמבטיה לעתים קרובות על מנת למנוע מלכלוכים ומאבנית להצטבר שוב על משטח האמבטיה

תהליך חידוש אמבטיה פינתית:

תהליך חידוש אמבטיה פינתית מורכב ממספר שלבים:

  1. ניקיון יסודי של המשטח הישן, כולל קרצוף המשטח בחומרים כימיים עד למחיקת כל כתמי הלכלוך השומן והחומרים הנראים לעין.
  2. תיקון השברים, החריצים והסימנים באמצעות חומר איטום איכותי, המוחק הן את שאריות השברים והן מייצר לאמבטיה מרקם אחיד.
  3. התזת שכבות ציפוי על משטח האמבט על מנת לכסות אותו בחומר הציפוי שמתייבש והופך לחלק מן האמבטיה.
  4. ייבוש והמתנה.

אם אתם מעוניינים להתחיל בתהליך של חידוש אמבטיה פנו אלינו עוד היום, וכבר מחר תוכלו להשתמש שוב באמבטיה הישנה שלכם.