תיקון, ציפוי וחידוש אמבטיות מקצועי!

חידוש אמבטיות - יתרון ברור על פני שיפוץ

חדר האמבטיה הוא החדר בו אנחנו מקפידים יותר מכל על ניקיון והיגיינה. האמבטיה, שמשמשת אותנו כדי לשטוף ולהתנקות, חייבת להיות נקייה ומצוחצחת כדי שנוכל להרגיש טוב עם עצמנו. אמבטיה מוכתמת וסדוקה עשויה עלולה לייצר גועל או חוסר רצון להתקלח באופן תדיר, מה שיפגע לא רק בהנאה שלנו, אלא גם ברעננות, באסתטיקה ובסופו של דבר גם בבריאות. עם זאת, באמבטיה ישנה, או אמבטיה שמשתמשים בה הרבה אנשים הרבה פעמים ביום, מצטברים בסופו של דבר לכלוכים שגורמים לכתמים, שריטות, ואפילו חורים. אז מה עושים?

הפתרון הישן הוא להחליף את האמבטיה הישנה בחדשה. לשם כך יש לקרוא לשיפוצניק או לבעל מקצוע שיבוא ויעקור את האמבטיה הישנה מהקירות ומהרצפה, ויתקין במקומה אמבטיה חדשה. בדרך כלל מבצעים את החלפת האמבטיה ביחד עם שיפוץ אמבטיה כולל של חדר האמבטיה, פעולה שעשויה לארוך מספר שבועות ולעלות בהתאם. עם זאת, לאחרונה החל פתרון זול ויעיל יותר להיות נפוץ גם בישראל – חידוש אמבטיות פינתיות או מלבניות, המאפשר לצפות את האמבטיה בשכבות רבות של ציפוי אמבטיה אטום ואיכותי, הפותר את בעיית הלכלוך ומשמר את האמבטיה לאורך זמן.

חידוש אמבטיות פינתיות

אמבטיות פינתיות נוטות לפתח סממני בלאי מהר יותר מאמבטיות מלבניות, מאחר ובדרך כלל משתמשים בהן לפרק זמן ארוך יותר, תוך שימוש בפתחי מים רבים יותר המסייעים ליצירת הבלאי. בעוד שהחלפת אמבטיות פינתיות היא יקרה ומסורבלת אף יותר מהחלפת אמבטיות רגילות,והנה עוד יתרון תקציבי משמעותי, תהליך חידוש אמבטיות פינתיות הוא גם כן זול יותר יעיל יותר ומאד עמיד באותה המידה כמו חידוש אמבטיות רגילות

איך תהליך חידוש האמבטיה מתבצע?

תהליך חידוש אמבטיות פינתיות מתאים לאמבטיות מוכתמות, סדוקות, עם חלודה, אבנית, שומן, לכלוכים בלתי יורדים ועוד. תהליך החידוש אורך בדרך כלל מספר שעות ועלותו היא בסך הכל כמה מאות שקלים. במסגרת החידוש מתבצעים השלבים הבאים:

  1. קרצוף האמבטיה באמצעות סוגים שונים של ליטושים המסירים את השכבה החיצונית של ציפוי האמבטיה הישן ביחד עם כל הלכלוכים, הכתמים והאבנית.
  2. מילוי החריצים בחומר איטום, על מנת להבטיח משטח אמבטיה חלק ואחיד.
  3. התזה של שכבות שונות של ציפוי אמבטיה, איטום איכותי בחומר ציפוי עמיד ביותר ובהברקה לפי בחירת הלקוח, המעניק לאמבטיה את המראה הסופי הכל כך נעים לאחר תהליך חידוש האמבטיה.