שאלות ותשובות תיקון, ציפוי והלבשת אמבטיות

אז מה אתם מקבלים בשירות חידוש אמבטיה?

  1. חסכון של עד 80% מעלות החלפת האמבטיה.
  2. כל העבודה מתבצעת ומסתיימת ביום אחד.
  3. כמעט כל צבע לבחירתכם.

חידוש אמבטיות אמייל: לחדש את האמבטיה או לקנות חדשה?

קרוב לוודאי שהדבר הראשון שחשבתם עליו זה להחליף את האמבטיה אבל יש דברים נוספים שניתן לשקול כשאתם מחליטים האם להחליף או לשפץ את האמבטיה שלכם. אמבטיות מפח קובעו במקומן במהלך בניית הבית.

אם תרצו להוציא את האמבטיה מחדר האמבטיה, זה כרוך בהרבה לכלוך ובלגן. ייתכן ותצטרכו להוציא דלתות, להסיר קירות ולטפל בצנרת. אריחים יינזקו ואתם תתחילו להרגיש את כאב הראש הולך ומתעצם בניסיון לתאם בין השרברב, מדביק האריחים והשיפוצניק.

האם זה שכיח לחדש אמבטיה?

חידוש אמבטיות זוהי שאיפה שכיחה אצל רוב בעלי הבית אשר תהיה להם אמבטיה בביתם שבבוא הימים תתישן ותזדקק לתהליך של חידוש. מאוד נעים לבוא הביתה לאחר יום קשה, לאמבטיה מלאה מים חמימים ועלי ורדים. אך זו תהיה בעיה גדולה אם האמבטיה לא תישמר נקייה ומטופלת. ריהוט אמבט יכול להיות פיתרון מהיר לבעיה זו.

בעלי בית רוצים לחסוך את כספם ולהימנע מעיצוב מחודש של חדר האמבטיה שלהם וברוב המקרים אף מעצב חכם לא יחשוב אפילו על החלפת האמבטיה אלא בעת תכנון שיפוץ אמבטיה, בזכות העלויות הזולות משמעותית והיעילות הרבה העומדת מאחורי, הוא יחשוב ובצדק רב רק על חידוש.


גימור מחודש של האמבטיה עוסק בתהליך ציפוי אמבטיה והמקלחת, הציפויים יוצרים גימור בעת תהליך חידוש אמבטיות. האמבטיה מצופה ואינה מוחלפת. הציפויים בהם משתמשים בעת החידוש מכילים אקריליק כבד. זהו אותו החומר כמו באמבטיה חדשה. לפיכך, מה היתרון בהחלפת האמבטיה כאשר רוצים לחסוך?

מדוע עדיף ציפוי מחודש של אמבטיות?

ציפוי מחודש של אמבטיות כחלק משירותי חידוש אמבטיות זהו עסק כמו החלפת חלונות. ישנן חברות רבות המתחרות בתעשייה זו. לכן קל מאוד למצוא חברה תחרותית אשר יכולה לספק את העסקה הטובה ביותר לבעל הבית.

לפיכך, אם לבעל בית ישנה אמבטיה שאינה נראית טוב, כל שעליו לעשות לצורך חידוש אמבטיה, הוא ללכת לחנות "עשה זאת בעצמך" כלשהי. זהו פיתרון מאוד זול במחיר סביר של כ-250 ש"ח. עיצוב המקלחת הינו בדיוק כמו צביעה. ישנם הרבה גימורים זמינים למקלחת, כמו פורצלן וברזל יצוק. אין להוציא אמבטיות.

זה יכול להתבצע באופן מיידי, ללא בלגן. האמבטיה צריכה להיות מוכנה עם ההתחלה, צבועה ומכוסה בצבע הנבחר ע"י בעל הבית. באופן כללי, חידוש או גימור מחדש של האמבטיה אינו משחזר את המקלחת המקורית. למעט מקרים יוצאי דופן, בהם ברזל יצוק הינו בעל ערך, האמבטיה לעולם לא תצופה באותו חומר שנכשל.

מה קורה כאשר מנסים לבד?

מה הופך אמבטיה זו לפרויקט כ"כ יקר, למרות שהוא באיכות גבוהה? רוב בעלי הבית בוחרים גימור חלק ומבריק, מאחר וישנן רק מעט תלונות על קליפת הצבע.

חידוש אמבטיה בעזרת גימור מחדש של האמבטיה ובאופן לא מקצועי רק מסתיר ואינו הפיתרון. במילים אחרות, אינו מרפא את הבעיה. לחות באמבטיה יכולה ליצור עובש ואפילו להרוס את המרכיבים המבניים הדורשים החלפה.