עיצוב וחידוש אמבטיות מקצועי!

עיצוב אמבטיה ושירותים – ציפוי אמבטיה = חיסכון

אחד החדרים החשובים בבית הוא חדר האמבטיה והשירותים. מדובר בחדר בו אנחנו מבלים לא מעט במשך הזמן. גם אם זו שהות קצרה או ארוכה, חשוב לנו שחדר זה יהיה נעים ומזמין. עיצוב חדרי אמבטיה ושירותים הינו תהליך חשוב והכרחי, הדורש התייחסות יתרה, ממש כמו עיצוב חדר אחר בבית. בשנים האחרונות שמים דגש לא מועט על תחום העיצוב של חדרי האמבטיה והשירותים, מתוך צרכם הממשי של המתגוררים בבית, לחדר מעוצב ויפה, אך בו זמנית גם נוח ושימושי. בעת פרוייקט של עיצוב חדרי האמבטיה כמו גם חדרי השירותים יש לקחת בחשבון את צרכיהם של המשתמשים בחדרים אלה: אם מדובר במשפחה, הכוללת כמה ילדים, או אולי זוג מבוגר, מומלץ להתייחס למספר הנשים ומספר הגברים בבית בעת תהליך העיצוב וכן למימדים נוספים, שיהפכו חדרים אלה להגשמת חלום של ממש, תוך שמירה על פונקציונאליות.

עיצוב חדרי האמבטיה והשירותים – נקודות חשובות כמו ציפוי אמבטיה להתייחסות

תהליכים של ציפוי אמבטיה, חידוש אמבטיה או שיפוץ אמבטיה דורשים בעלי מקצוע מוסמכים. וממש כך, גם בעיצוב של חדרי האמבטיה והשירותים דורשים מעצבים ובעלי מקצוע נוספים מתחום הבנייה והעיצוב, שיבינו היטב את דרישותיכם וידעו להתאים לכם את החדר המבוקש בצורה הטובה ביותר, תוך התייחסות לנקודות חשובות, מהן אסור להתעלם. למשל, דגש רב ניתן לנוחות של בחדרי האמבטיה והשירותים. לצידה של הנוחות, אסור להתעלם מנושא הבטיחות. עיצוב חדרי אמבטיה ושירותים צריך לקחת בחשבון גם נושאים כמו סכנות החלקה או אפילו, חלילה, התחשמלויות, הנובעות ממים. בנוסף, נקודה נוספת בשלב עיצוב חדרי אמבטיה ושירותים היא התייחסות לתנאים סביבתיים, שיקולי רטיבות ולא פחות לאווירה וליופי.

עיצוב בחדרי האמבטיה - חידוש אמבטיה כמו גם שיפוץ אמבטיה טיפים חשובים

אם בחרתם לפנות למומחה בתחום, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לעבור את התהליך בשלום ולקבל את ההחלטות הנכונות. עיצוב חדרי אמבטיה ושירותים יכול לכלול פרמטרים רבים כמו חידוש אמבטיה, בחירת ציפוי אמבטיה מתאים ובעיקר שיפוץ אמבטיה בצורה הנבונה ביותר. תהליך עיצוב של חדרי האמבטיה והשירותים יאלץ אתכם, ולכל אורכו לקבל החלטות רבות, כמו למשל להתקין מקלחון או אמבטיה. ביקור בחדר תצוגה והתרשמות מהעיצובים השונים, יעזרו לכם לקבל החלטה. גם התייחסות כמובן לשטח חדר האמבטיה ישפיע לא מעט. בנוסף, מכיוון שהאווירה בחדר חשובה לא פחות, בחרו אריחים בצבעים ובגדלים שונים. ישנן לא מעט דוגמאות שונות של אריחים, במרקמים שונים ובעיצובים שונים. אל תפחדו לשלב כמה דוגמאות וצרו עניין בחדר. זכרו, עיצוב חדרי אמבטיה ושירותים הוא הכרחי ומומלץ לעשותו בצורה הנבונה ביותר. לשם כך יש לעשות הכנה טובה וכמובן, לפנות לבעלי המקצוע הטובים ביותר.