תיקון, ציפוי וחידוש אמבטיות מקצועי!

ציפוי אמבט APXאמבטיות הן כלי שמשמש אותנו מדי יום, ולפעמים אפילו כמה פעמים ביום. אמבטיות באות במגע עם לכלוך, מים, אבנית וחומרים כימיים שונים, וכל אלו עלולים לפגוע במרקם של ציפוי האמבטיה ולגרום לפגיעה במראה שלה. המשמעות של פגיעה בציפוי האמבט איננה רק אסתטית – ציפוי אמבט שנפגע מוריד מהערך של האמבט ועלול לגרום לפגיעה בחומרים שמהם עשויה האמבטיה.

המזל הוא שהיום לא צריך לפרק את האמבטיה ולקנות חדשה ברגע שיש פגיעה בשכבת ציפוי האמבטיה. אפשר לבצע תהליך של ציפוי אמבטיה שבסופו האמבטיות יראו כחדשות וברוב תהליכי ציפוי אמבט, התוצאה נראית אפילו טוב יותר ממראה אמבטיה חדשה. כך אתם חוסכים את כאב הראש והסרבול של פירוק אמבטיה והתקנת אמבטיה חדשה, וחשוב לא פחות – אתם חוסכים את העלות של קניית אמבטיה חדשה והעבודה סביבה, מסקנה ברורה שנובעת מעובדות אלו ציפוי אמבט הוא תהליך מושלם שכמעט ניתן לומר שלמצוא לו תחליף לא ניתן.

ציפוי אמבט בעזרת החומרים החדישים ביותר

אנחנו בחברת APX גאים להציג בפניכם את מיטב הטכנולוגיות בתחום של ציפוי אמבטיות. אנחנו מגיעים עם נסיון נרחב ומאחוריו חידוש אמבטיה רבות ומגוונות. אנו עושים שימוש במערכת ציפוי אמבט חדשנית ויעילה שאינה פוגעת בסביבה, בניגוד למערכות הנמצאות בשימוש על ידי חברות מתחרות ובהן נעשה שימוש בצריבה חומצתית אשר עלולה לפגוע בסביבה ובאנשים הנמצאים באזור. בנוסף, אנו מקפידים להשתמש בחומרים האיכותיים ביותר למטרות ציפוי אמבטיות, אותם אנו מייבאים באופן אישי, ישירות מהיצרן בארצות הברית. בשונה מחברות אחרות, אנו לא מדללים את החומרים שאנו קונים על מנת להפיק מהם כמות גדולה יותר, אלא מתאימים את החומר בדיוק לצרכי הלקוח ועבודת החידוש שלפנינו.

ציפוי אמבט התוצאה – מראה חדש ועמיד לשנים רבות

ציפוי אמבטיות הוא לא משהו שעושים פעם בשנה, אלא משהו שעושים אחת לתקופה מתמשכת. לכן, כשאתם כבר מחליטים לבצע חידוש אמבטיה, אתם רוצים לדעת שבחרתם בנותני השירות הטובים ביותר, המקצועיים ביותר והאחראיים ביותר. אנו מגיעים עם נסיון מתמשך של שלושים שנה בעבודות הקשורות לציפויים אקריליים ומומחים בעבודות שיפוץ אמבטיה כולל כלים סניטאריים. מכיוון שאנחנו מאמינים במוצר שלנו, אנו מעניקים תעודת אחריות כתובה המעניקה לכם שקט נפשי ובטחון שבכל מקרה של פגם בשירות אנו נגיע במהרה ונעשה את הכל כדי שתקבלו את השירות הטוב ביותר.