ציפוי, הלבשה וחידוש אמבטיות מקצועי כולל 5 שנות אחריות

מעוניינים באמבטיה חדשה תוך מספר שעות?

מחפשים לשדרג את האמבטיה הישנה שלך בלי כאב הראש הכרוך בהחלפתה?

חשוב לכם שהחלפת האמבטיה תהיה גם ידידותית לסביבה וגם חסכונית בכסף?


אנו ב-APX נספק לך ציפוי אמבטיה איכותי ומתקדם שיעזור לך להימנע מהבלגן שכרוך בהחלפת האמבטיה. 


להצעת מחיר לציפוי אמבטיה

ציפוי אמבטיה יחסוך לך את כאב הראש שבהריסת כל חדר האמבטיה, את ההתעסקות עם בעלי המקצוע השונים וכ-80% מעלות ההחלפה. במקום לשבור את האמבטיה ולהוציא אותה תוך פירוק דלתות וגרימת נזק לאריחים, אנו מציעים לצפות את האמבטיה הקיימת בתוך שעות ספורות.

ציפוי אמבטיה - עמידות החומר

אנו גאים מאוד בשיטות העבודה שלנו אשר גוברות באיכותן על אלה של כל חברה אחרת. מערכת הצריבה שלנו מותאמת באופן כזה שלא רק שהיא מבצעת ציפוי אמבטיה באופן מושלם. 

היא נחשבת למערכת הציפוי היעילה ביותר בתעשייה הממזערת את הנזק הסביבתי זאת בניגוד למערכות של חברות אחרות העושות שימוש בצריבה חומצתית.

במהלך ציפוי אמבטיה נעשה שימוש במערכת הפריימר שפתחנו באמצעות מחקר מקיף ופיתוח המקנה את המיזוג הכי מוצלח בין המשטח של הכלים הסניטאריים והציפוי שאנו מורחים. 

ציפוי אמבטיה המבוצע באופן נכון מחייב שימוש בחומרים טריים וטהורים אשר לא עורבבו והופחתו. אנו לא מורחים כל חומר שנקנה מהיצרן בכמות גדולה ואז מופחת או מדולל על מנת להעלות את הכמות, או לחלופין נארז מחדש באריזה של חברה אחרת כדי להימכר ללקוחות.

כדאי לדעת - אנו רוכשים את החומר שלנו ישירות מהיצרן בארה"ב. במהלך הציפוי המבוצע על ידינו, אנו משתמשים אך ורק בציפויים טהורים שלא הופחתו, מה שמבטיח גימור ברמה גבוהה ועמידות לטווח ארוך.

ציפוי אמבטיה לפני ואחרי

הניסיון קובע

אנו גאים בידע שלנו שמתבסס על 30 שנות ניסיון בציפויים אקריליים, בשיפוץ ותיקון של כלים סניטריים לאמבטיה ואביזרי מטבח.

אנו מבצעים ציפוי אמבטיה בבתים פרטיים אך גם בבתי עסק באזור גיאוגרפי ההולך וגדל תוך שימוש אך ורק בחומרים בעלי האיכות הגבוהה ביותר העומדים בתקן מחמיר ביותר.

אזור גיאוגרפי זה הולך וגדל בכל יום עם הצטרפותם של לקוחות חדשים. אנו משתמשים בטכנולוגיית HVLP העולה על כל טכנולוגיה אחרת שקיימת כיום בשוק. ציפויי האקריל ומדחסי ה HVLP שלנו עוצבו באופן ששילובם יהיה היעיל ביותר שניתן להשיג.

ציפוי אמבטיה הוא דבר שנשאר. על מנת להבטיח זאת, אנו מציעים את האחריות הכי טובה בעסק. על כל ציפוי שאנו מבצעים אנו מעניקים - תעודת אחריות כתובה המאשרת כי החומרים שלנו עמידים בכל חומרי הניקוי לאמבטיות.

היזהרו מחברות שמבטיחות כתבי אחריות בכיסוי מלא לתקופות ארוכות יותר, סביר להניח שהן לא מתכננות להישאר בעסק לתקופה מספיק ארוכה כדי לכבד אפילו את מחצית תקופת האחריות. 

במקרה שמשהו בלתי צפוי יקרה לחומר שבו השתמשנו, שאינו נובע משימוש קלוקל או מתחזוקה גרועה, נסור לביתכם או למשרדכם בהקדם האפשרי וללא עלויות מצדכם.

ציפוי אמבטיה מכונה בהמון שמות שונים בתעשייה. לא משנה מה הכינוי שבו נתקלתם, אנו מבטיחים שניתן לכם את התוצאות הטובות ביותר תמורת כספכם בכל פעם.

אם אתם נרתעים מהערכות מחיר שנתנו לכם מחברות כאלה ואחרות העוסקות בשיפוץ חדרי אמבטיה, פשוט עיינו בגלריה שלנו, תנו לנו צלצול, או צרו עמנו קשר אונליין.

אמבטיה לפני הציפוי ואמבטיה אחרי

ציפוי אמבטיה במחיר משתלם

ציפוי אמבטיות אמייל

ציפוי אמבטיות הוא הפתרון האולטימטיבי לאמבטיות אמייל שהפכו עמומות ע"י ברז מטפטף, מים קשים או שימוש בחומרי ניקוי שורטים. קבלנים אשר הפילו בטעות חפצים על האמבטיה בזמן השיפוץ עשויים אף הם להזדקק לשיפוץ.

אמבטיות אחרות הן פשוט ישנות או בצבע הלא נכון בזמן הנכון ולכן במקרים אלו מומלץ על ציפוי אמבטיות. לא משנה איך הגיעה האמבטיה שלכם למצבה הנוכחי, התוצאה היא שהאמבטיה שלכם אשר פעם הייתה מאמייל טהור זקוקה בימים אלה למייקאובר.

כעת, לכשהגעתם למסקנה שיש לעשות משהו השאלה הופכת להיות האם לצפות אותה מחדש או להחליפה באמבטיה חדשה לחלוטין?

אמבטיית אמייל: לצפות מחדש או לקנות חדשה?

קרוב לוודאי שהדבר הראשון שחשבתם עליו זה להחליף את האמבטיה אבל יש דברים נוספים שניתן לשקול כשאתם מחליטים האם בוחרים בהחלפת אמבטיה או בשיפוץ האמבטיה שלכם. אמבטיות מפח קובעו במקומן במהלך בניית הבית.

אם תרצו להוציא את האמבטיה מחדר האמבטיה, זה כרוך בהרבה לכלוך ובלגן. ייתכן ותצטרכו להוציא דלתות, להסיר קירות ולטפל בצנרת. אריחים יינזקו ואתם תתחילו להרגיש את כאב הראש הולך ומתעצם בניסיון לתאם בין השרברב, מדביק האריחים והשיפוצניק.

מצד שני, מאחר ותהליך הציפוי נעשה בתוך האמבטיה, הבלגן הוא מינימלי ואינו מצריך תיאום בין בעלי מקצוע, שבירות, הריסות ולכלוך. ציפוי אמבטיות לוקח 3-4 שעות ולא ימים או אולי שבועות בהן חדר האמבטיה משותק.

ציפוי אמבטיה יחסוך לכם עד 80% מעלות ההחלפה והוא יכול להיעשות בכמעט כל צבע. מאחר שציפוי אינו מצריך פינוי פסולת, הוא גם ידידותי לסביבה.

אז מה אתם מקבלים עם חידוש אמבטיה?

  • חיסכון של עד 80% מעלות החלפת אמבטיה.
  • כל העבודה מתבצעת ומסתיימת ביום אחד.
  • כמעט כל צבע לבחירתכם.

לסיכום: אם אתם שוקלים לשפץ את האמבטיה שלכם מלאו את טופס יצירת הקשר שלנו או צרו קשר עם המשרד כדי לחסוך לכם כסף, זמן ונזק לסביבה ע"י ציפוי האמבטיה שלכם במקום החלפתה.

להצעת מחיר לציפוי אמבטיה