תיקון, ציפוי וחידוש אמבטיות מקצועי!

ציפוי אמבטיה - מחיר קטן שינוי גדול

ישנו מיתוס כאילו מחיר ציפוי אמבטיה הוא בהיקף גדול, ולכן רבים נרתעים מביצוע ציפוי אמבטיה מתוך מחשבה שלא יוכלו לעמוד במחיר, גם כאשר ברור לכל כי ישנו צורך בחידוש בחדר האמבטיה ובטיפול בחדר החשוב הזה. במאמר זה נשמח לנפץ את המיתוס ולספר כי ניתן לבצע ציפוי אמבטיה יחד עם מחיר נוח, וליהנות מאחת ההשקעות המשתלמות ביותר לטווח הארוך.

ציפוי אמבטיה מחיר נמוך, תהליך חשוב

במהלך ציפוי אמבטיה מחיר העבודה כולל למעשה חידוש של האמבטיה כולה. במהלך הזמן מתבלה חדר האמבטיה באופן טבעי, אם בשל אבנית המצויה במים ואם בשל חומרים שונים המצויים בחומרי הניקוי שלנו, הנוגעים בו ומשפיעים עליו, הורסים את האריחים ואת הקרמיקה ונותנים את אותותיהם במראה החדר כולו. במקרה כזה קנייה של אמבטיה חדשה היא יקרה למדי ואילו ציפוי אמבטיה ניתקן לקבל עם מחיר נמוך בצורה משמעותית, ואיכותו איננה נופלת מזו של אמבטיה חדשה.


בעזרת ציפוי אמבטיה לא רק מחיר העבודה נמוך אלא גם היעילות של הפעולה היא עצומה, ומדובר באחד הצעדים הכלכליים המשתלמים והחסכוניים ביותר שניתן לבצע בבית. בניגוד לקניית אמבטיה חדשה, המחייבת לעיתים פירוק של הרצפה, הרי שביצוע ציפוי חדר אמבטיה איננו כולל הרס ולכלוך מסביב. ביצוע ציפוי אמבטיה במחיר זול יחסית יאפשר לכם ליהנות מאותה התוצאה.


במהלך ציפוי אמבטיה העבודה כולל מספר שלבים: בהתחלה אומדן של הנזקים והבלאי, לאחר מכן גירוד ושיוף דפנות האמבטיה, לאחר מכן איטום של הסדרים והשברים באמבטיה באמצעות חומרי איטום, לאחר מכן חיטוי מקומי ולבסוף ציפוי אמבטיה תוך מחיר נמוך בצורה משמעותית מהחלפה של האמבטיה במלואה.

מדוע כדאי לבצע ציפוי אמבטיה?

חדר האמבטיה שלנו הוא חדר חשוב למדי, גם אם פעם לא נהוג היה להתייחס אליו כך, ועל כן הוא ראוי להיראות טוב, לשדר ניקיון ורעננות ולהזמין אותנו להישאר בו וליהנות בו.

למעשה מחיר ציפוי אמבטיה הוא נמוך למדי ביחס לתמורה שהוא מעניק, של חידוש מראה האמבטיה, עיצוב מחודש ואפילו של העלאת שווי הבית כולו. 

בעזרת ציפוי אמבטיה ניתן להעניק לאמבטיה מראה חדש לחלוטין, לבן מבריק וזוהר, המעורר תחושות נעימות ויוקרתיות, ומאפשר לנו ליהנות מעיצוב מחודש ללא הצורך בביצוע שיפוצים נרחבים או במעבר דירה. 

איך שלא מסתכלים על זה, זהו ציפוי אמבטיה הוא מחיר קטן ביחס לתמורה העצומה, שהיא בגדר השקעה משתלמת לטווח הקרוב (ההנאה שלנו מחדר אמבטיה מחודש ומקסים) והרחוק (היום שבו נרצה למכור את הבית ונציג לראווה חדר אמבטיה שנראה נהדר, שמור ומטופח) גם יחד. 

חשוב לבחור אנשי מקצוע טובים שיציעו לכם ציפוי אמבטיה במחיר נוח, אולם יבצעו את העבודה היוקרתית ביותר שאפשר.