תיקון, ציפוי וחידוש אמבטיות מקצועי!

ציפוי חדר אמבטיה - והבית כולו יפה יותר

כיום רבים מבקשים לבצע ציפוי חדר אמבטיה וכך להפוך את אחד החדרים שפעם נחשבו לזניחים בבית, ליפה ומטופח, מזמין ומפנק. בעזרת ציפוי איכותי המתבצע בצורה מקצועית, ניתן ליהנות משלל יתרונות. אם האמבטיה שלכם חשובה גם לכם, חשוב שתקראו בעצמכם ותלמדו על החשיבות של ציפוי חדר אמבטיה בצורה מקצועית.

יתרונות ציפוי האמבטיה

חדר האמבטיה שלנו הוא חדר מיוחד. אנחנו נרגעים בו, מתנקים ומתארגנים, מבלים בו אחרי יום עבודה עמוס וקשה, וכן גם מאפשרים לאורחים שלנו להיכנס אליו לכשהם זקוקים לכך. אם בעבר נהוג היה שלא לתת כל תשומת לב מיוחדת לחדר האמבטיה, הרי שכיום זהו חדר בעל פוטנציאל עיצובי עצום, ובעזרת השקעה נכונה בו כמו ציפוי חדר אמבטיהניתן להפוך אותו למקום יפה וייחודי, להעביר מסר עיצובי וליהנות ממנו ממש כמו כל חדר אחר בבית. בנוסף, השימוש היומיומי שלנו עצמנו, או אפילו של מספר בני המשפחה באמבטיה שוחק אותה, ועלינו להבטיח שהיא תישמר בצורה איכותית, תישאר נקייה ונטולת פגמים, כדי שתוכל לשמש אותנו שנים ארוכות, וזאת ניתן להבטיח בעזרת ביצוע ציפוי בחדר האמבטיה בין היתר. למעשה, כיום ניתן לומר כי שמירה על חדר האמבטיה וביצוע ציפוי האמבטיה תורם לאיכות החיים שלנו.

ציפוי חדר האמבטיה - על מה ולמה?

על האמבטיה שלנו מצטברים לאורך הזמן אבנית, שומנים וכן חומרים שפוגעים בה ומורידים מיופיה, גם אם אנחנו מקפידים לנקות אותה בצורה שוטפת, משום שהמים בישראל נחשבים לקשים ולמלאי אבנית, וכן מוצרי הניקוי השונים של גופנו כמו סבונים, קרמים ושמפו, משאירים את חותמם על האמבטיה אף הם. בדיוק על מנת למנוע בלאי של אמבטיה וירידה של יופייה, נוצר ציפוי חדר אמבטיה מקצועי.
במהלך ציפוי חדר אמבטיה מגיעה חברה מקצועית לטפל באמבטיה. בתחילת התהליך מתבצע אבחון של חומרת המצב ואומדן של הנזקים, לאחר מכן מתחילה הכנה לקראת הציפוי, הכוללת ליטוש של האמבטיה, גירוד ושיוף הן בצורה ידנית והן בעזרת חומרים כימיים שונים. לאחר מכן מתבצע חיטוי של האמבטיה על מנת להבטיח שפגעי העבר לא ישובו ויופיעו בעתיד, וכאשר האמבטיה מחוטאת ניתן להמשיך בתהליך הציפוי על ידי מילוי של שברים וחלודה באמבטיה וכיסויים המלא בעזרת חומרי איטום שונים, שעוברים התאמה ייחודית למבנה השברים או הסדקים.
כעת מתבצעת הכנה של חדר האמבטיה כולו, ובעיקר הרצפה והחרסינות, והסתרה של כלי האמבטיה השונים לקראת התזת חומר ציפוי חדר אמבטיה הלכה למעשה. ניתן לבצע ציפוי אמבטיה במגוון רחב של צבעים בהתאמה אישית, ולאחר שהחומר מתייבש כל שנותר לעשות הוא ליהנות מאמבטיה נפלאה שנראית נהדר.