שיפוץ וחידוש אמבטיות מקצועי כולל 5 שנות אחריות

מעוניינים לשפץ את האמבטיה שלכם בזיל הזול?

מחפשים להחזיר את האמבטיה הישנה לתפקוד מלא ועל הדרך לעצב אותה לפי טעמך?

חולמים על אמבטיה חדשה אך חושש שלא תוכל לעמוד בעלויות?

בעזרת מערכת הציפוי שלנו תוכל להחזיר את האמבטיה הישנה לתפקוד מלא ומשופר - במהרה ובעלות נמוכה.


עם APX, תוכל לבצע שיפוץ אמבטיה וכבר באותו יום ליהנות מאמבטיה מחודשת ומעוצבת על פי התאמה, שתשרת אותך נאמנה למשך שנים ארוכות.


להצעת מחיר לשיפוץ אמבטיה

שיפוץ אמבטיה - כל מה שצריך לדעת

בממוצע עלות כוללת להחלפת אמבטיה היא ₪3000 או יותר. שיפוץ אמבטיה שניזוקה, שקשה לנקותה, או שנס ליחו של צבעה, לעומת זאת, היא חלופה יעילה ביותר ביחס לעלות. 

שיפוץ הקרמיקה שיפוץ קירות מכוסים באריחים, תקרות ודלפקים היא חלופה סבירה לחלוטין לתהליך היקר והמלכלך של החלפת האריחים. ניתן לכם אריחים חדשים ומסוגננים בפחות מיום.

שיפוץ אמבטיה - המערכת שלנו

מערכת הציפוי של APX אשר באמצעותה תוכלו להחזיר את האמבטיה או הקרמיקה שלכם לתפקוד מלא ומיידי. מוצקות החומר עולה על זו של של חומרים סדרתיים והוא מאוד ידידותי לסביבה.

דמיינו לעצמכם שביצעתם שיפוץ אמבטיה וכבר באותו היום קיבלתם אמבטיה מעוצבת על פי התאמה אשר חוזרת לשרת אתכם באופן מלא כבר באותו היום של השיפוץ ומוצקות העולה על זו של ציפוי סטנדרטי.

החומר הבלעדי של APX הוא ציפוי בטכנולוגיה גבוהה שייתן לכם את המראה הספציפי שחלמתם עליו ובפחות ממחצית העלות של הריסה ובנייה. זה נכון ששיש וגרניט נראים מדהים אבל הם גם חומרים מאוד יקרים, מוכתמים בקלות, בעלי נקבוביות, קשים לתיקון ומצריכים פוליש ואיטום כל 6 חודשים.

החדשות הטובות הן שאנחנו יכולים לתת לכם את אותו מראה מדהים אך עם פחות טרחה ובלגן עם גימור מושלם, פולימר אקריל אשר משמש לאיטום, חסין בפני שריטות וכתמים, ולכן עומד בשחיקה והתבלות של המטבח או האמבטיה. החומר כה עמיד בפני כתמים שניתן לדרגו כאנטי-גרפיטי.


המשימה שלנו היא להציע שיפוץ אמבטיה המתאים לכל כיס ובאיכות מעולה של אמבטיות, מרצפות וכלים סניטריים אחרים באמבטיה ובמטבח.


שיפוץ אמבטיה - בהתחייבות!

חשוב לנו שהלקוח יהיה מרוצה לכן אנו מתחייבים להגיש שירות בזמן, להשתמש רק בחומרים מובחרים; להתייחס לכל חוזה כאל הסכם נוקשה התובע את התוצאות הטובות ביותר ובמחיר הטוב ביותר שאפשר.

שיפוץ אמבטיה לפני ואחרישיפוץ אמבטיה לפני ואחרי

שיפוץ אמבטיה מחיר

שיפוץ אמבטיות - החיסכון שלכם

שיפוץ אמבטיות יכול לחסוך לכם 50-80% על החלפה ובנייה מחדש - תוכלו להשיג מראה וחוזק של אבן בלי הבלגן הכרוך באבן אמיתית.

גמר העבודה תוך יום! 95% מהפרויקטים שלנו מושלמים ביום אחד או פחות ותוך 24 שעות כבר ניתן להשתמש באביזר. אין בלגן של הריסה או בנייה.

חשוב לדעת כי שיפוץ בחומר איכותי אינו מצריך חידוש של הציפוי כל שנה או אפילו כל שנתיים! תוכלו לבחור מתוך מגוון של עשרות צבעים. הציפוי של APX הוא חלופה מצוינת לאמייל, שיש, קרמיקה, אקריל ועוד.

חומר זה ניתן לתקן בקלות אם ניזוק והכי חשוב שהוא מצריך רק טיפול בסיסי וניקוי.

בביצוע שיפוץ אמבטיות אנו משתמשים בציפוי ייחודי לנו. הציפוי של APX נראה נהדר, לא משנה איפה תבחרו להניחו כולל אריחי מטבח ואמבטיה, דלפקים, או כל משטח אחר שתעלו בדמיונכם. כמו כן, אנחנו יכולים לתת למשטח כל טקסטורה שתחפצו בה עם גימור מט או מבריק מאוד.

האפשרויות הן אינסופיות ואין שיפוץ הדומה למשנהו כך שכמעט תמיד אנו יכולים להגשים כל חלום או מאווה. אנו מקדמים בברכה רעיונות ואתגרים חדשים אז התקשרו לבחון אם אנו יכולים להעניק לכם את מבוקשכם.

להצעת מחיר לשיפוץ אמבטיה