שיפוץ, ציפוי וחידוש אמבטיות מקצועי!

שיפוץ אמבטיות - קצת רקע

לא מעט אנשים רוכשים בית בבניין שקיים מעל 15 שנה ומשפצים אותו בעצמם על פי העדפות אישיות של כל רוכש. אחד החללים החשובים ביותר ששמים עליו דגש בעת השיפוץ הוא, חדר האמבטיה בבית החדש שרכשנו.
זה לא שאנו לא משפצים את שאר החדרים בבית אלה ששיפוץ אמבטיה, דורש שימת לב מיוחד להבדיל משאר חדרי הבית. שיפוץ אמבטיה דורש בחינה של גודל האמבטיה ובדיקת הצורך כמו גם הכדאיות, הן הכלכלית והן מבחינת שטח הבית. בעבר נהגו לבנות את הבתים ולהקצות לחדר האמבטיה חלל לא גדול. חדר האמבטיות לא היווה חשיבות יתרה אל מול שאר חלקי הבית.
כיום כבר נוהגים רבים לבצע שיפוץ אמבטיות, על מנת להגדיל את החדר. כמו כן קבלנים אשר בונים פרויקטים חדשים נוהגים להשקיע בחדר האמבטיה.

שיפוץ אמבטיות - מספר שלוש בדירוג שלנו

החדר הראשון אותו אנו דואגים לשפץ ולאבזר בבית שרכשנו הוא הסלון. את הסלון אנו דואגים לאבזר בטלויזית אל סי די מפנקת, ספות נוחות, שולחן מעוצב ועוד.
החלל השני בביתנו אשר לו אנו דואגים הוא המטבח, שיהיה מאובזר, משופץ ונוח לעבודות הבישול. ואז מגיע האמבטיה.
שיפוץ אמבטיות תופס את המקום השלישי בחשיבותו, בבואנו לחלק את חללי הבית ולהחליט מה לשפץ קודם. כאשר אנו נגשים אל ביצוע שיפוץ אמבטיות, אנו דואגים לעשות זאת באופן יעיל ומקצועי על מנת שיחזיק לאורך שנים רבות. שיפוץ אמבטיות אינו עסק זול, אך ישנן דרכים רבות בהם ניתן לדבוק ולא להזדקק להוצאה שמנה אשר תדרוש מאיתנו לקחת משכנתא.

שיפוץ אמבטיות – ציפוי

רוב רובן של האמבטיות הסטנדרטיות הקיימות בבתים בישראל, בנויות משכבה דקה של פח אשר אמייל מצפה אותו.ככל שחולף הזמן נשחק ציפוי האמייל וחושף את הפח שצובר חלודה. אותם מוקדי החלודה אשר נחשפים עלולים להפוך ולהיות לחור המתרחב עם הזמן. מראה של אמבטיה כזו שצוברת חלודה אינו אסטטי וגורם לסלידה מישיבה בה ובצדק. כדי להתמודד עם בעיה זו, ניתן לבצע שיפוץ אמבטיה מינורי על ידי ציפוי האמבטיה הישנה תוך שמירה על הבסיס הקיים.
ככל שאת שיפוץ האמבטיות נבצע בעזרת ציפוי כול תקופה מסוימת, כך למעשה נמנע מהחלפת האמבטיה כולה שעולה לא מעט כסף. החלפת האמבטיה הוא תהליך ארוך יחסית הדורש שבירת רצפות פרוק והרכבה של אמבט.

שיפוץ אמבטיות- חידוש האמבטיה

חידוש אמבטיה נעשה על ידי אנשי מקצוע המבצעים שיפוץ אמבטיות. השיפוץ בדרך כלל לא צריך לעלות למעלה ממספר שעות הן הצביעה, חידוש האמבט, החלפת אסלה קרמיקה ועוד. יש לא מעט אנשים פרטיים אשר עם הכוונה יעילה יכולים לעשות זאת לבד, ללא סיוע מצד איש מקצוע.

שיפוץ אמבטיות במחירים נוחים לכול כיס

לא פעם חשבתם לערוך שיפוץ אמבטיות אך נמנעתם משום ההוצאה הכספית?
חשוב שתדעו כי שיפוץ אמבטיות לא חייב להסתכם בהוצאה נכבדת. ישנם דרכים רבות אשר בעזרתם ניתן לחסוך כסף במהלך השיפוץ כגון: טפטים במקום קרמיקה. כיום ישנם טפטים אשר נראים כקרמיקה לכל דבר, את הטפטים רוכשים במחיר סביר ומדביקים אותם על הקרמיקה הקיימת. כמו כן ניתן להחליף את הריצוף על ידי הדבקה, ללא עקירת הריצוף הישן.
את הכלים הסניטרים ניתן לרכוש ולהחליף בעצמכם, לצבוע את המקלחת בצבע שנעים לכם והרי לכם אמבטיה משופצת ללא לקיחת משכנתא.

שיפוץ אמבטיות - לסיכום

כיום על מנת לבצע שיפוץ בחדר אמבטיה אין צורך להיכנס ללחץ כלכלי.
כל שעליכם לעשות הוא לברר את האלטרנטיבות הקיימות והתחלופות לשיפוץ.