תיקון, ציפוי וחידוש אמבטיות מקצועי!

תכנון חדר אמבטיה – מקום מיוחד בביתינו

תכנון חדר אמבטיה אשר הינו מקום מאוד מיוחד בבית שלנו יש לחשוב בכבידה על אופי התכנון בעת שיפוץ חדר האמבטיה. אף בית לא יכול להתקיים בלי חדר אמבטיה אחד לפחות, אלא אם כן אנחנו חיים בעידן הפרה-היסטורי. לאנשים המחפשים בית חדש או בונים בית חדש, אחד הדברים שיש לקחת בחשבון הוא העיצוב והמערך של המקלחת. תכנון חדר אמבטיה והמקלחת דורש ריכוז מוחלט בפרטים והבטחה כי כל ביקור במקלחת יהיה מרגיע ומהנה. הנה כמה מהדברים שיש לקחת בחשבון בכדי שהמקלחת שלך תהיה יעילה, מתפקדת ונוחה.

תכנון חדר אמבטיה – מרחב ומערך

בעת תהליך חידוש אמבטיה, תהליך אשר רובינו מכירים בשם ציפוי אמבטיה לפני שמתחילים בתכנון חדר האמבטיה יש לקחת בחשבון שמרחב ומערך הינם הדברים החשובים ביותר. המראה וההרגשה הכלליים של המקלחת שלך יהיו תלויים בעיקר על שטח הרצפה שתקצה בה. תכנון חדר אמבטיה בבתים בנויים מראש לרוב שטח זה הינו קטן. לכן, עליך להבטיח כי האביזרים ומערך המקלחת שלך יקנו תחושה ומראה של מקלחת לכאורה גדולה יותר. מצד שני, אם יש לך את המותרות של שטח גדול יותר, ראשית עליך לחשוב על הדברים שברצונך לשים במקלחת ואז להיעזר בארכיטקט או מעצב פנים לזיהוי כמות המרחב שעליך להקצות לכל הריהוט והאביזרים הדרושים מבלי ליצור מקלחת עמוסה מידי.

תכנון חדר אמבטיה - יעילות

תכנון חדר האמבטיה ביעילות, משמעו פשוט להשתמש במוטיב או סגנון אחיד. למשל, ברגע שהוגדר שטח הרצפה, אתה יכול להתמקד בבחירת הצבע או המוטיב בהם תשתמש, שוב, מבלי ליצור חדר אמבטיה צפוף או מרווח מידי. לאחר שנקבעו הצבעים, כעת עליך לבחור ריהוט ואביזרים התואמים לעיצוב והמוטיב שבחרת. אין מוטיב אחד שמתאים לכולם. זה תלוי באישיות שלך וגם במוטיב שנבחר לשאר הבית. כל עוד העיצוב שבחרת תואם לאישיות שלך או למצב הרוח שלך, זה יהיה העיצוב המושלם.

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא התקציב שלך. מי לא רוצה שלאחר תהליך שיפוץ אמבטיה שעבר תכנון קפדני, חדר האמבטיה יהיה מרווח עם ריהוט ואביזרים יקרים? אולם, אם אין לך הון להוציא, עליך להיות מציאותי ולעבוד עם התקציב שיש לך. במקום לבחור ארון מעץ מעולה, יתכן ותצטרך לבחור בארון מפלסטיק עם גימור מעץ. בדרך זו, עדיין תוכל לקבל את ההרגשה של ארון מעץ, מבלי להוציא עליו כ"כ הרבה כסף, כמו על ארון מעץ אמיתי.

תכנון חדר אמבטיה דורש זמן ומאמץ

תכנון חדר האמבטיה שלך דורש זמן ומאמץ. אם אתה לא מתכנן את חדר האמבטיה בהתאם, יתכן ותוציא יותר ולא תקבל את מה שרצית. עלינו גם לזכור כי אין זה זול לעצב מחדש או לחדש חדר אמבטיה וכי כל טעות בעת הבנייה תישאר שנים רבות ויעלה הרבה לחדש או לתקן אותה. לכן, חשוב לדעת מהו רצונך ומה דרוש להתחלת העבודה.

אתה הולך לבלות זמן רב במקלחת שלך, לא משנה עד כמה תהיה עסוק, לכן חשוב לאבזר אותה בכל האביזרים הנוחים והחיוניים בכדי להבטיח שהיא תיתן לך התחלת יום טובה. תדאג שתהיה לך ערכת מקלחת מושלמת.